DOMOV
vítejte na stránkách prodejny bytového textilu


Kontakty

Naši prodejnu najdete v Humpolci na adrese Jana Zábrany 233.
Telefon do prodejny 565 533 121
Otevírací doba
Pondělí - pátek 8,00-12,00 13,00-17,00 Sobota 8,00-11,00
MAPA

Ložní prádlo

Vyberte si ložní prádlo, na které se budete každý večer těšit. Povlečení je vyrobeno z prvotřídního a snadno udržovatelného materiálu. Moderní povlečení s atraktivním designem vám umožní doladit interiér ve vaší ložnici. Užijte si kvalitní a hluboký spánek - ať už si vyberete luxusní povlečení nebo výrobek s civilnějším vzhledem. Nabízíme skutečně široký výběr povlečení nejen v různých barvách, ale také materiálech. Vyberte si z klasické 100% bavlny, bavlněného saténu, revolučního mikrovlákna, oblíbené krepové nebo flanelové. A nezapomeňte na vaše nejmenší: také dětské povlečení může být velmi příjemné na dotek a zároveň krásné.
Přesně podle přání zákazníka zhotovíme jakékoliv atypické rozměry povlečení a prostěradel z vybraného materiálu.

Flanelové povlečení ze 100% bavlny je vyráběno z hustě tkané látky o vyšší gramáži, která je navíc upravena „počesáním", kterým je vytažen jemný vlas na povrch látky. Díky tomu je flanelové povlečení krásně jemné na dotek a navíc příjemně hřeje. Je tak vhodné zejména pro chladné zimní měsíce. Samozřejmě si také zachovává všechny vlastnosti bavlny. Nabízíme vám flanelové povlečení v široké šklále barev a motivů, takže si vybere zaručeně každý.

Saténové povlečení z bavlněného saténu přináší luxus do vašich ložnic. Krásně barevné a originální motivy po pohodlný a kvalitní spánek. Saténové povlečení je vyrobené z vysoce kvalitní bavlněné příze s jemným leskem na povrchu. Saténové povlečení z bavlněného saténu je krásně hebké a jemné na omak, zároveň je však bavlněný satén je velmi pevný a také trvanlivý. Určitě oceníte také to, že v létě příjemně chladí a v zimě se naopak rychle zahřeje.

Krepové povlečení ze 100% bavlny si doslova zamilujete pro jeho jednoduchou údržbu. Nabízíme velký výběr barev a motivů pro vaši ložnici. Můžete si tak doladit ložnici do své oblíbené barvy, ať už je to červená, modrá, zelená nebo třeba fialová. Užijte si praktické pohodlí se všemi výhodami bavlny - krepové povlečení je měkké, prodyšné a pružné. A bonus, který dozajista ocení každý: krepové povlečení totiž nemusíte vůbec žehlit! Právě proto patří tento materiál povlečení k těm nejoblíbenějším.

Zpět na sortiment