DOMOV
vítejte na stránkách prodejny bytového textilu


Kontakty

Naši prodejnu najdete v Humpolci na adrese Jana Zábrany 233.
Telefon do prodejny 565 533 121
Otevírací doba
Pondělí - pátek 8,00-12,00 13,00-17,00 Sobota 8,00-11,00
MAPA

Služby

Naše služby se neomezují pouze na prodej zboží. Naše šicí dílna se nachází přímo v prodejně. Z tohoto důvodu jsme schopni zakázky na šití realizovat v krátké době. Náš zkušený personál je schopen zajistit odborné šití záclon, závěsů, drobného bytového textilu, ale také přikrývek a polštářů ze speciálních materiálů. Naše šicí dílna je schopna realizovat také velkokapacitní zakázky pro hotely, banky, rezidence a další komerční prostory.

 • Nastříhání a šití záclon.
 • Šití prošívaných dek ze speciálních materiálů
 • Nastříhání a šití povlečení
 • Velkoobjemové zakázkové šití
 • Šití prostěradel dle přání zákazníka.
 • Poradenství

 • Detail - detailní ruční zpracování výrobků směřuje k maximální funkčnosti a dlouhé životnosti. Vývoj detailního zpracování se zakládá na vlastním testování a vyhodnocení zpětné vazby zákazníků.
  Kvalita - vysoce kvalitní, spolehlivé a ověřené materiály výhradně od značkových dodavatelů. Přitom je kladen důraz na to, aby kvalita odpovídala především potřebám a požadavkům zákazníka.
  Servis - od poradenství při nákupu, přes spolehlivý záruční a pozáruční servis, informační zajištění, zvýhodněné nákupy pro velkoodběratele.
  Výroba na zakázku - zakázková výroba lůžkovin atypických rozměrů s volitelnou hmotností a typem náplně.

  Speciální nabídka

  Trpíte vy nebo vaše děti alergií, je problém vybrat takovou přikrývku aby vám nezpůsobovala problémy ? Pak si vám dovolujeme nabídnout speciální službu naší firmy. V naší prodejně si můžete vybrat ze speciálních materiálů firmy Comatex a my vám zhotovíme přikrývky, polštáře a prostěradla přesně na míru.